@2021 dijitaleller.com

Halı Yıkama Hizmeti

Gün halı yıkama hizmetleri, uygun ve hijyenik koşullarda temizleyerek %100 müşterilerimizin mutluluğu için çalışıyoruz.

Giriş: Halı Yıkama Sorunu

Halı Yıkamada, genellikle evde yanlış ve kulaktan dolma bilgilerle temizlenen halılar yeteri kadar temizlenmeyebilir ve halı üzerinde deformasyona sebebiyet vererek halılarınız eskimesine solmasına ve kötü koku oluşturmasına ve sağlığınız bozulmasına sebebiyet verebilir

Örneğin, çevre dostu olmayan temizlik malzemeleri havayla temas ettiklerinde ortaya kanserle ilişkilendirilen formaldehit çıkabiliyor.

Kokusuz çamaşır deterjanlarına geçin ve deodorantlar, halı ve hava temizleyiciler gibi sprey kutularından uzak durun.

Kimyasal ürünlerden uzak durulmalı ve mümkün olduğu kadar her gün veya gün aşırı süpürme işlemi düzenli olarak mutlaka yapılmalı.

Halınıza bir şey döküldüğünde mümkün olduğunca lekenin silinerek dağıtılmaması gerekir. Çay veya kahve gibi çıkması zor ürünlerin halınıza döküldükten sonra yapmanız gerek işlem olabildiğince bez veya havlu bir kağıt ile ıslaklığın alındıktan sonra gerekli işlemin yapılması daha doğrudur.

Yeterli gelmediği takdir halı yıkama profesyonel çözümü mutlaka alın.

Halı Yıkamanın Temelleri

Uzun süre yıkanmayan halıları silmeden önce güçlü bir süpürge ile süpürmek ve silkelemek faydalı olacaktır.

Sonrasında el sabunu, arapsabunu veya karbonatlı ılık su ile temizleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Lif veya mikro fiber bir bez kullanmaya özen gösterin ve halınızı çok ıslatmadan nemli bir bez ile sildikten sonra mutlaka havalandırın.

Halı yıkama  düzenli olarak sirkeli su ile de temizlemeniz hijyenik ve sağlık açısından oldukça faydalı olacaktır.

Tam Halı Yıkama Rehberi ve Hastalığı Önlemeye Nasıl Yardımcı Olur?

Giriş: Düzenli Halı Temizliği Neden Önemlidir?

Düzenli halı temizlettirme işlemi halılardaki bakterileri ve kötü kokuları önemli ölçüde azaltır.

Klima fan gibi elektronik cihazlar olması halılardaki tozların uçuşmasını sağlayabilir. Solunum yollarına rahatça alınması sağlar sizin ve ailenizi sağlığı tehdit edebilir.

Farklı Halı Çeşitleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Shaggy, halı yıkama, makine halısı ve yünlü halılar düzenli süpürge yapılsa bile bakterilerin oluşması için zemin oluşturan halı çeşitlerindendir.

Bu yüzden çift (sıkı) dokuma halı kilim ve el dokuma halısı gibi bakteri oluşumunu mikropların girmesini önleyecek halılar tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Bölgenizde Doğru Profesyonel Halı Yıkamacıyı Nasıl Seçersiniz?

Profesyonel halı yıkama makineleri ile halı fabrikalarında yapılan temizlik hem zamandan hem paradan tasarruf edilmesini sağlar.

Kullanılan şampuan ve leke çıkarıcıların sertifikalı ve sağlığı tehtit etmeyen ürünler olup olmadığını mutlaka sorgulamalısınız!

Sağlınızı ve Sevdiklerinizi Koruyun!

Halılar, solunum problemlerinden ve alerjilerden sorumlu suçlulardan biridir. Ayrıca ciddi bir yangın tehlikesi oluştururlar. Halınızdaki toz ve kir herkesi hasta etmeye yeter ama yanlış ürünlerle kendinizi de hasta edebilirsiniz.

Artık bir çok kişi daha fazla ev temizliği ve halı yıkama için sağlıklı ürünler arıyor. Bu, halı söz konusu olduğunda özellikle çok doğrudur.

Halı üzerinde bulunabilecek en yaygın sağlıksız madde türlerinden bazıları boyalar, sabunlar, parfümler ve gıda yağlarıdır. Zamanla birikme eğilimindedirler ve bu mide bulantısı, baş ağrısı, solunum bozuklukları, alerji gibi bazı ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir.

Alerjik reaksiyonlar kişiden kişiye değişir, ancak hafif rahatsızlıktan anafilaktik şoka kadar ciddi sorunlara yol açabilir.

Profesyonel Hizmet Almak İçin Bize Ulaşın! 

  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Hızlı Alım ve Teslimat
  • Garantili Hijyenik Temizlik
  • Ücretsiz Servis
  • Yerinde Hizmet
  • Sabit Fiyat Garantisi
TOP