@2021 dijitaleller.com

Koltuk Kanepe Yıkama Hizmeti

Gün koltuk yıkama temizlik hizmetleri, uygun ve hijyenik koşullarda temizleyerek %100 müşterilerimizin mutluluğu için çalışıyoruz.

Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetlerinde Sizlere Neler Sunuyoruz?

Yıkama işlemleri günümüzde pek çok kişi tarafından göz ardı ediliyor. Ancak evimizin en değerli parçası olan ve sürekli kullanılan koltukların düzenli bakıma ihtiyacı var. Özellikle hijyen açısından düşünüldüğünde periyodik temizliğin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmakta. Firmamız koltuk temizliğinin insan sağlığı ve hijyen açısından ne denli önemli olduğunu bilerek hizmetlerini sunmakta. Peki profesyonel koltuk yıkama hizmetlerinde sizlere neler sunuyoruz? Gelin yakından bakalım.

Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamız tarafından sizlere sunduğumuz hizmetlerde müşteri odaklı, titiz ve profesyonel iş disiplinini kendimize prensip olarak belirlemekteyiz. Bu bağlamda sizlere sunduğumuz koltuk yıkama hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz noktaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Hizmetlerimizde kullandığımız şampuanlar tamamen bitkisel ve TSE onaylıdır.
 • Temizlik işlemlerinde Karcher marka buharlı makinaları kullanmaktayız. Sağlık Bakanlığı onaylı olan makinalar bakterileri %99 oranında yok etmektedir. Bu sayede koltuk kumaşlarında ya da süngerlerinde biriken toz, bakteri ve tüy gibi maddelerin tamamının yok edilmesi sağlanır.
 • İşlemleri gerçekleştirmeden önce koltuk tipini detaylı olarak inceleyerek kumaş yapısına uygun şampuan seçimi gerçekleştirmekteyiz.
 • Koltuk kumaşlarınızda yıpranma ya da renk solmasına sebebiyet vermeyecek şekilde nazik ve titiz bir şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız.
 • Temizlik işlemleri sonrasında en kısa sürede koltuklarınızı tarafınıza teslim etmekteyiz.

Firma olarak sunduğumuz hizmetlerimizin tamamında temiz, hijyenik ve profesyonel bir çalışma sergilemekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız ve profesyonel iş disiplinimizle koltuklarınızı yeni gibi ve tertemiz teslim etmekteyiz.

Kaliteli Hizmet, Mutlu Müşteri, Temiz Koltuklar!

Koltuk yıkama hizmetlerimize başlarken kaliteli hizmet ve mutlu müşteri anlayışıyla sektörde yerimizi aldık. Hizmetlerimizi sunmaya başladığımız günden bu yana aynı misyonla yolumuza devam etmekteyiz. Bu bağlamda kaliteli, bitkisel, TSE ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünleri tercih etmekteyiz. Teslim süresine riayet ederek müşterilerimizi mağdur etmemekte ve zamanlama konusunda titiz davranmaktayız. Aynı zamanda müşteri istekleri ve sektör gerekliliklerini kusursuz karşılamak amacıyla çalışanlarımıza düzenli eğitimler vermekteyiz. Böylece her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve müşterilerimize daha mükemmel hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Sizlerde tertemiz koltuklara sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer hizmetlerinize buradan göz atabilirsiniz!

Teknolojik alt yapımız ile halı yıkama ve hijyen konusunda ürünlerinizi bir çok aşamadan geçirerek temizliyoruz.

 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Hızlı Alım ve Teslimat
 • Garantili Hijyenik Temizlik
 • Ücretsiz Servis
 • Yerinde Hizmet
 • Sabit Fiyat Garantisi
TOP